BAYİMİZ OLUN

Birlikte Büyüyelim

CEESS Global olarak işbirliği ve karşılıklı kazanç ilkesi çerçevesinde bayiliklerimizle birlikte büyüme stratejimizi başarıyla uyguluyoruz. Bayilerimizle olan işbirliğimizden memnuniyet duyuyor, bayi ağımızı daha da genişletmek için yatırımlarımıza devam ediyoruz.

Hemen Başvur

Aracı kurumumuz olun

Ruhsatınızı mevcut komisyonculuğunuzda tutun ve size en iyi semtlerinizde ev arayan motive olmuş alıcılar ve satıcılar için tavsiyeler göndereceğiz.

Ciddi müşteriler edinin

Potansiyel müşteri satmıyoruz. Bunun yerine, alıcıların ve satıcıların hazır olduklarında hangi aracıyı seçeceklerine karar vermelerine yardımcı oluyoruz.

CEESS ile kazanın

Ülkedeki bir numaralı aracı kurum web sitesinden ve birinci sınıf pazarlamamızdan hiçbir peşinat ödemeden yararlanın; yalnızca bir işlemi kapattığınızda ödeme yapın.

Bayilerimize Sunduğumuz Hizmetler

CEESS Global olarak, sektörünüz özelinde karşılaştığınız yoğun iş temposu ve hassas süreçlerin farkındayız. İşte bu noktada, Worktivity olarak iş süreçlerinizi daha verimli hale getirmenize yardımcı olabilecek çözümler sunuyoruz:

Çalışma Saatleri Takibi: Çalışanlarınızın mesai başlama ve bitiş saatlerini, mola sürelerini ve boş zamanlarını etkili bir şekilde yönetin.

Aktivite İzleme: Çalışanlarınızın görevleri, projeleri ve gerçek zamanlı aktivite seviyeleri hakkında bilgi sahibi olun. Hatta bilgisayar aktivitelerinin periyodik ekran görüntüleri ile daha derinlemesine bilgiler elde edebilirsiniz.

Timelapse Videolar: Çalışanlarınızın günlük aktivitelerini kısa 1 dakikalık videolarda görselleştirerek performanslarını ve ilerlemelerini hızlıca değerlendirebilirsiniz.

Üretkenlik Raporları: Web sitesi ve uygulama kullanımını analiz ederek takımlarınızın verimliliğini değerlendirin ve bilinçli kararlar için otomatik raporlar alın.

Raporlama ve Analiz: Bireysel çalışanlar ve takımlar hakkında detaylı analizlerimiz sayesinde performans engellerini belirleyip veri tabanlı bilgilerle iş süreçlerini optimize edin.

Yapay Zeka İpuçları: Güçlü yapay zeka teknolojisi sayesinde çalışanlarınızın faaliyetlerinin ne kadar verimli olduğu konusunda öneriler alarak performans optimizasyonunu kolayca sağlayın.

Proje Verimliliği: Worktivity ile her projeniz için harcadığınız zamanı ölçümleyebilir ve yönetebilirsiniz. Böylelikle de projelerinizi daha verimli yönetebilir ve projelerdeki başarılarınızı katlayabilirsiniz.

Gider yönetimi: Harcamalarınızı izleyin ve analiz edin, bunları bütçenizle karşılaştırın ve maliyetleri verimli bir şekilde optimize edin.

Bayilik Başvuru Formu

A house with a red door

Danışman mısın?

Aracı kurumunuz adına sorgu yapıyorsanız, aşağıdaki formu doldurun ve ofisiniz ile ortak olma fırsatları hakkında sizinle iletişime geçelim.

Birlikte daha iyi

Emlakçılar, CEESS Global ile ortaklık kurduklarında başarıya hazırdır.