Kurumsal Çözüm Ortağınız Oluyoruz

Gayrimenkul alanındaki 25 yıllık tecrübemiz, uzman danışman kadromuz, deneyimli teknik ekibimiz ve zengin portföyümüzle bankacılıktan tekstile, üretimden perakendeye her ölçekteki kurumsal firmaların gayrimenkul ihtiyaçlarına hızlı ve etkili çözümler sunuyor kurumsal çözüm ortağı oluyoruz.

Zengin Deneyim

25 yıllık gayrimenkul sektöründeki deneyimimizle, kurumsal firmaların çeşitli sektörlerdeki gayrimenkul ihtiyaçlarına hakimiz.

Zengin Portföy

Geniş bir sektör yelpazesini kapsayan kurumsal müşterilerimizin gayrimenkul alanındaki farklı ihtiyaçlarına en uygun satılık veya kiralık çözümlerini sunuyoruz.

Hızlı ve Etkili Çözümler

Müşteri odaklı yaklaşımımızla, kurumsal müşterilerimizin gayrimenkul ihtiyaçlarına hızlı ve etkili çözümler üreterek iş süreçlerini kolaylaştırıyoruz.

Güçlü Kurumsal İş Birlikleri

Her ölçekten kurumsal müşterilerimizle kurduğumuz güçlü iş birlikleriyle ortak başarı için çalışıyoruz.


PROJELERİNİZE DEĞER KATIYORUZ!


CEESS Global olarak hem ulusal hem de uluslararası alandaki 25 yıllık tecrübemiz ve uzman kadromuzla projelerinize değer katmak için çalışıyoruz. Her projede müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunmayı ve onların beklentilerini aşmayı öncelikli hedefimiz olarak görüyoruz.


İŞ BİRLİKLERİMİZLE GÜÇLÜYÜZ


Müşterilerimize sürdürülebilir, yenilikçi ve karlı çözümler sunmak için stratejik ortaklıklara imza atıyoruz. Güçlü iş birliklerimizle sektördeki hızlı değişimlere ayak uyduruyor, geniş bir bilgi ağına sahip olmanın gücünden faydalanıyor, işimizde fark yaratıyoruz.

Çözüm Ortağı Başvuru Formu

A house with a red door

Danışman mısın?

Aracı kurumunuz adına sorgu yapıyorsanız, aşağıdaki formu doldurun ve ofisiniz ile ortak olma fırsatları hakkında sizinle iletişime geçelim.

Birlikte daha iyi

Emlakçılar, CEESS Global ile ortaklık kurduklarında başarıya hazırdır.