En iyi teknolojiyle desteklenen en iyi emlak ofisleri

Doğru evi bulmanıza, mevcut evinizi daha pahalıya satmanıza ve binlerce masraftan tasarruf etmenize yardımcı olmak için yerel CEESS Global acentelerini güçlü teknolojiyle eşleştiriyoruz.

CEESS GLOBAL KİMDİR? NE İŞ YAPAR?

Karadeniz emlak piyasasının dünyaya açılmasına öncülük eden, emlak ve inşaat sektörüne son dönemde getirmiş olduğu yeniliklerle dikkatleri üzerine çeken ve Türkiye’nin en iyi gayrimenkul yatırım uzmanları arasında yer alan Semih Sarıalioğlu tarafından 24 yıl önce Trabzon’da kurulduk.

24 yıllık tecrübemiz, uzman satış ekimiz, deneyimli teknik kadromuz ve geniş satış ağımızla prestijli kurumlara, ulusal ve uluslararası gayrimenkul yatırımcılarına yıllardır vermiş olduğumuz nitelikli danışmanlık hizmeti ve hızlı çözümlerimizle fark yaratarak gayrimenkul pazarında kendimize önemli bir yer edindik.

Gayrimenkul yatırım danışmanlığındaki başarılarını aldığı prestijli ödüllerle de taçlandıran lider bir şirket olarak hem süregelen ikici el pazarındaki projelerin hem de inşası tamamlanan sıfır projelerin satış & pazarlama çalışmalarını yüksek müşteri memnuniyetiyle sürdürüyoruz.

Bugüne kadar plazalar, fabrikalar, oteller ve iş merkezleri başta olmak üzere birçok büyük çaplı projenin satışını başarıyla gerçekleştirdik ve fırsat arsaları müteahhit firmalarımızla buluşturarak konut ve ticari yapıların ülkemize kazandırılmasına öncülük ettik.

Ülkemize değer katacak büyük projelerin yanında binlerce tüketiciye ev sahibi olmalarında önemli danışmanlık hizmeti vermiş olmak da en büyük gurur kaynağımız.

Sektördeki başarımız ve gerçekleştirdiğimiz başarılı projeler global gayrimenkul sektörünün Türkiye temsilcileri tarafından da dikkat çekmiş ve uluslararası partnerlik anlaşmaları doğrultusunda global yatırımcılarla da çalışmamızın yolunu açmıştır.

CEESS Global olarak bugün Türk gayrimenkul sektörünün global pazarlarda temsil edilmesinde ve yabancı yatırımcıların ülkemizde gayrimenkul yatırımı yapmaları konusunda da aktif rol oynamaktayız.

Kurulduğumuz günden bugüne sektörel yenilikleri yakından takip etme vizyonumuzla Endüstri 4.0’ın gayrimenkul sektörüne entegrasyonu için NFT, Token ve Metaverse (sanal evren) projelerine yönelik önemli yatırımlar gerçekleştirdik. Bu yatırımların bir ürünü olarak sanal gerçeklik uygulamamız CEESS 360⁰ Sanal Gayrimenkul Turu ile sektörde gayrimenkul tanıtım alışkanlıklarını kökten değiştirecek ve örnek daire kavramını da yeniden tanımlayacak bir teknolojiyi gayrimenkul sektörüne kazandırdık.

Türkiye’nin lider gayrimenkul danışmanlık şirketi CEESS Global olarak ülkemizin dört bir tarafındaki saha ekiplerimizle avantajlı gayrimenkul fırsatlarını yerli ve yabancı yatırımcılarla buluşturmak için durmadan çalışmaya, teknolojiyi yakından takip edip yenilikçi uygulamaları sektörümüze kazandırarak sektörümüzü geleceğe taşıyacak öncü adımlar atmaya devam ediyoruz.

CEESS Agent with two customers talking at a kitchen table

Sınıfının en iyi ekibi

CEESS Global ekibi, ülke çapında herhangi bir kurumda çalışan personel arasında ilk %1'lik dilimdedir, bu nedenle günümüz piyasasında kazanmanıza nasıl yardımcı olacaklarını bilirler.

Evinizi daha pahalıya satın

Bağımsız araştırma, CEESS Global'de listelenen evlerin diğer aracı kurumlarda listelenen evlerden daha fazla sattığını kanıtlıyor.

Binlerce liradan tasarruf edin

CEESS Global ile alıp sattığınızda, komisyoncuların genel olarak aldığı ücretin yarısından daha az olan %1'lik bir listeleme ücreti ödersiniz.

İsteğe bağlı ev turları

CEESS Global temsilcisiyle birkaç tıklamayla, hatta aynı gün için bir tur planlayın.

VİZYONUMUZ

Global emlak sektöründe; Anadolu’dan çıkarak teknolojiyi en gelişmiş şekli ile kullanarak, ilkeli ve profesyonel hizmet anlayışımızla; bireylerin,kamu ve özel sektördeki firmaların, holdinglerin en güvenilir, saygın ve tercih edilen,yol gösteren çözüm ortağı olmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Müşteri mutluluğunu merkeze alarak; ilkeli, kaliteli ve yenilikçi çözümler üretiyoruz. Doğduğumuz vatan topraklarına borcumuz olduğunu asla unutmadan ailemiz olarak kabul ettiğimiz her çalışma arkadaşımız ve ileri teknolojik altyapımızla, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ve kazançlı çözümleri hayata geçiriyoruz.

DEĞERLERİMİZ

1. Profesyonellik: Yüksek kalite standartlarına ve etik kurallara uygun bir şekilde çalışıyoruz.

2. Güvenilirlik: Müşterilerimizin güvenini kazanmak ve korumak en önemli önceliğimizdir.

3. İnovasyon: Sürekli olarak yeni fikirler ve teknolojiler araştırarak, sektörde öncü olmayı amaçlıyoruz.

4. İşbirliği: Müşterilerimiz ve çözüm ortaklarımızla güçlü bir işbirliği kurarak, ortak çıkarlar doğrultusunda, etik ilkeler ışığında herkesin adil olarak kazandığı bir ilişki kurmayı hedefliyoruz.

5. Müşteri Odaklılık: Müşterilerimizin ihtiyaçlarına odaklanarak, onların beklentilerini aşan çözümler sunuyoruz.

6. Sosyal yardımlaşma: Öncelikle en yakınımızdan başlayarak yardıma ve desteğe ihtiyacı olan, her doğru insanın yanında olmaya çalışıyoruz.

7. Etik ve ahlak ilkelerimiz: Kurumumuzda, Anadolu’nun kadim Âhlak ve etik kurallarını bütün ruhu ile benimseyerek ve ilişkide bulunduğumuz herkes ile ilkeli bir şekilde bu değerleri paylaşmayı hedefliyoruz.

Formu doldurmak için buraya tıklayın.