Projelerimiz

CEESS Global Projelerimiz

PRIVE KEMER GÖKTÜRK

Prive Kemer projesi İstanbul'un Göktürk ilçesinde yer alan modern ve şık bir inşaat projesidir. 2+1'den 5+1'e kadar tüm dairelerde; Kaliteli işçilik ve malzeme, yüksek tavan, ses geçirmez duvarlar, geniş pencereler, bahçe ve teraslarla kaliteli ve kusursuz yaşam alanları vaat ediyor. İstanbul'un en özel yerlerinden biri olan Kemer Country Club'a yürüme mesafesinde hayata geçirdiği çok özel bir projedir

Proje Detayları
PRIVE KEMER GÖKTÜRK

SEA PARK

Sea Park Projesi, Trabzon’un Kalecik bölgesinde Karadeniz Sahil Yolu’nun hemen yanı başında denize nazır bir konumda, yolun gürültüsünden uzak Araklı tünelinin alt trarafindaki eski sahil yolu uzerinde yer almaktadır. Kalecik, p’i yeşille kaplı Trabzon’un en güzide ve doğası bozulmamış noktalarından bir tanesidir.

Proje Detayları
SEA PARK

SHELTON MAGIA BODRUM

Shelton, her detayı konforla süslenmiş projelerinde lüksü bir tercih ya da sunulan bir ayrıcalık olmaktan çıkarıyor, bir yaşam tarzı haline getiriyor. Çevre dostu yapıları ile doğaya saygısını koruyan Shelton, doğayı  projelerine en güzel şekilde ortak ediyor. Doğanın gücünü lüks, teknoloji ve işlevsellikle harmanlayarak nitelikli inşaat projeleri hayata geçiriyor.

Proje Detayları
SHELTON MAGIA BODRUM

TEKİRDAĞ FOREST CİTY 2

Tekirdağ Çerkezköy merkezinde konumlanan dairelerimiz, şehir merkezine olan yakınlığı sayesinde ulaşım konusunda büyük bir avantaj sağlıyor. Forest City 2'nin büyülü atmosferi içerisinde yer alan dairelerimiz, geniş ve ferah tasarımlarıyla göz dolduruyor. Ayrıca, giyinme odası ve kiler gibi pratik kullanım alanlarına da sahiptir.

Proje Detayları
TEKİRDAĞ FOREST CİTY 2

NEFES KORU GÖKTÜRK

Göktürk'ün en prestijli projesi olan Nefes Koru Göktürk projesi, insanların özellikleriyle iç içe bir yaşam imkanı sunarken aynı zamanda son derece gelişmiş bir tasarım anlayışıyla bütünleşip İstanbul Göktürk'te hayat buluyor.

Doğa hayatı ve modern yaşam birarada yaşam hayatı sunan Nefes Koru Göktürk projesi modern tasarımıyla hayatımızı kolaylaştırmayı amaçlıyor. 

Proje Detayları
NEFES KORU GÖKTÜRK

REFERANS GÖKTÜRK

Referans Göktürk, İstanbul’un en gözde semtlerinden biri olan Göktürk’ün merkezinde bulunan lüks bir konut gelişimidir. Bu proje, yüksek kaliteli bitiş ve olanaklara sahip bir dizi ferah ve şık daire ve villa sunmaktadır.

Proje Detayları
REFERANS GÖKTÜRK

FLAT 24

Flat24, “Sade Hayat”a en yakın “Ev” ve “Ev-Ofis”i keşfetme düşüncesinden doğmuş ve hem “Ev” hem de “Ofis” yaşam seçeneğiyle iklim. Hayatınızda zaman kaybetmekten yaşamak istiyorsanız, açık adresiniz artık Flat24 olacak.

Proje Detayları
FLAT 24

TAKSİM 360

Taksim 360 projesini bölgenin en önemli çekim merkezi haline getirecek ve titizlikle yapılacak olan kiracı karması ile 16 bin metrekare kiralanabilir ticari alanları ve 60 bin metrekare alanda, ticari, sosyal ve kültürel olarak tüm ihtiyaçları karşılayacak bir yaşam alanı hayata geçiriliyor.

Proje Detayları
TAKSİM 360

MASLAK 42

42 Maslak, sanatla iç içe bir yaşam stili sunan 'Artful Living' konsepti ile Türkiye'de bir ilk olurken, tasarım ve fonksiyonelliği mimari bir bütünlükle öne çıkartıyor.

İstanbul'un ve dünyanın yakından takip edeceği bir sanat merkezi olmaya hazırlanan 42 Maslak'ta; 42 katlı iki kulesinde yer alan, tamamı balkonlu 445 adet rezidans bulunuyor. 4 metre tavan yüksekliğine sahip dairelerde, işinize veya alışverişe sadece bir asansör uzaklığındasınız.

Proje Detayları
MASLAK 42

KIBRIS PROJESİ

KIBRIS'IN EŞSİZ YAŞAM ALANLARI SİZİ BEKLİYOR!  CEESS Global Emlak Şirketi olarak, sizi unutulmaz bir yaşam deneyimi sunmaya davet ediyoruz. Kıbrıs'ın güzellikleri ve konforuyla buluştuğu, havuz başı projelerimizle tanışın. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleriyle sizin ve ailenizin ihtiyaçlarına uygun evleri keşfedin.

Proje Detayları
KIBRIS PROJESİ

KAYI TRABZON

Kaliteli ve zengin yaşam deneyimi sunan Kayı Trabzon projesi, sadece bir konut projesi değil, aynı zamanda bir yaşam tarzıdır. Şehrin tüm olanaklarına yakınlığıyla birlikte huzurlu bir yaşam vaat etmektedir. Eğer siz de doğanın büyüsüne kapılarak kaliteli bir yaşam arıyorsanız, Kayı Trabzon projesi tam da size göre! Burada her şeyi bulabilir, hayatınızı istediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz.

Proje Detayları
KAYI TRABZON

QUASAR İSTANBUL

 İş, yaşam, eğlence ve konaklamayı bir arada bulundurun yaşamınızı kolaylaştıran her türlü unsuru barındıran prestijli bir proje. Şişli Mecidiyeköy'de 27 dönüm arsa üzerine kurulan Quasar Konutları'nda 257 adet daire, 52 adet ofis, 17 adet ticari ünite bulunmaktadır. Proje içerisinde 4 adet kafe ve 17 adet de mağaza bulunmaktadır. Quasar’da konut kulesinde 149 adet rezidans tipi daire bulunmaktadır.

Proje Detayları
QUASAR İSTANBUL

ROYAL GARDEN

CEESS Global'in Trabzon Beşikdüzü Adacık Mahallesi'nde bulunan Royal Garden Projesi'nde satılık 4.5+1 villa fırsatını kaçırmayın! Bu villamız, hem aquaparkı, limanı ve 3 adet sahili ile ön tarafta eşsiz bir manzara sunuyor, hem de arkada yeşillikler içinde doğayla iç içe bir ortam sunuyor. Eğer sessizlik, mavi ve yeşilin buluştuğu bir noktada yaşamak istiyorsanız, bu projemiz tam size göre!

Proje Detayları
ROYAL GARDEN

Sizi Arayalım

Uzman kadromuz sizinle hızlı bir şekilde iletişime geçecektir