Projelerimiz

CEESS Global Projelerimiz

TEKİRDAĞ FOREST CİTY 2

Tekirdağ Çerkezköy'de merkezi konumlanan dairelerimiz, şehirdeki patlama olan yakınlığı sayesinde ulaşım konusunda büyük bir avantaj sağlıyor. Forest City 2'nin büyülü atmosferindeki yer alan dairelerimiz içerisinde, geniş ve ferah tasarımlarıyla göz doluyor. Ayrıca giyinme odası ve kiler gibi pratik kullanım yoğunluğu da vardır.

Proje Detayları
TEKİRDAĞ FOREST CİTY 2

BESTHOME GAZİPAŞA

Ruhsatı alınmamış ancak projesi hazır olan bu bölgede, 1+1 ve 2+1 konutlar planlanmıştır. Gazipaşa Havalimanı'na yakın konumu ve çevresindeki nitelikli projelerle değerlenme potansiyeli yüksektir. Arsa fiyatı m2 başına 1.000 Euro'dur. Detaylar için iletişime geçin!

Proje Detayları
BESTHOME GAZİPAŞA

BESTHOME KONAKLI

Konaklı'daki projemiz, 1/1000 ölçekli uygulama imar paftasında Tercihli Konut (TK) yapılaşma koşullarına sahiptir. Plan hükümlerine göre, turizm yapılmak istendiğinde 0.18-0.90 yoğunlukla 5 kat inşa edilebilirken, konut yapılması durumunda ise 0.15-0.30 yoğunlukla 2 kat imkanı bulunmaktadır.Otel, turizm ve konut projelerine özel avantajlı bir lokasyonda yer alıyor. Deniz manzarasıyla çevrili bu bölgede, hayallerinizdeki tatil tesisi veya konut projesini gerçeğe dönüştürmek için ideal bir fırsat sunuyor.

Proje Detayları
BESTHOME KONAKLI

BESTHOME KIBRIS

Kıbrıs'ın muhteşem deniz kenarında bulunan 570 bölüm projesi, yatırımcılar için heyecan verici bir fırsat sunuyor. Ruhsatları ödenmiş ve gizlilik sözleşmeleriyle güvence altına alınmış olan bu projede, kat karşılığıyla elde edilecek gelirler oldukça cazip. Sınırlı sayıda kalan bölümleri değerlendirmek için hemen harekete geçin ve bu eşsiz yatırım fırsatını kaçırmayın!

Proje Detayları
BESTHOME KIBRIS

SERANDER PARK TERAS

Trabzon'un son yıllardaki gözdesi Yalıncak'ta, bölgenin sessiz sakin ve en güzel noktasında Serander Mimarlık imzasıyla Serander PARK TERAS.. 74 adet 4+16 adet 5+2 dubleks ve 6 adet bahçeli 4+1 seçenekleriyle toplam 86 konutla harmanlanmış harika bir peyzaj. Serander Park Teras sadece bir konut projesi olmaktan öte açık/kapalı yüzme havuzları, tenis kortu, sosyal tesisi, spor salonu, çocuk oyun alanı, yürüyüş parkuru ve geniş peyzajıyla sizlere kaliteli ve konforlu bir yaşam sunuyor. 

Proje Detayları
SERANDER PARK TERAS

VİLLA SERANDER YALINCAK

Harika bir vadi üzerinde bütünsel bir kurgu ile tasarlanmış toplam 40 villa. Birbirinden bağımsız her villa bir diğerinin mahremiyetine saygı duyarak eşsiz bir manzaraya tanıklık ediyor. Villaya özel havuz, plan tipi seçenekleri ve katlı bahçe tasarımıyla Villa Serander'de iki farklı bahçe keyfinin tadını çıkaracaksınız. 

Proje Detayları
VİLLA SERANDER YALINCAK

YENİ LEVENT

Şehir merkezinin uzağında görmeye alışık olduğumuz country yaşam biçimi, az katlı mimarinin doğayla iç içe uygulanması yıllar sonra şehrin merkezinde.Şehrin merkezi noktalarından biri olan Yeni Levent, kültür-sanat, doğa, finans dünyası ve lüksle iç içe bir bölge.Yeni Levent’te hem şehrin capcanlı lokasyonlarının yakınında hem de kalabalıktan uzaktasınız.

Proje Detayları
YENİ LEVENT

JW MARRİOTT RESİDENCE TARABYA

JW Marriott Residence, 215 modern tasarımlı rezidans daireleriyle kaliteli yaşamın kapılarını
aralıyor. Zevkle tasarlanmış özel daireler, ailenizle birlikte mutlu anılar biriktireceğiniz, huzur
dolu bir yaşam alanı sunuyor.

Proje Detayları
JW MARRİOTT RESİDENCE TARABYA

AZURE TERRACE

AZURE TERAS, İstanbul'un eşsiz ve dinamik şehir yaşamının merkezinde yer alan Kağıthane'de, Türkaz Holding güvencesiyle hayata geçirilen prestijli bir konut projesidir. Toplam 22.615 m² inşaat alanına sahip olan proje, modern mimarisi ve kaliteli malzemelerle tasarlanmış 1+1'den 3+1'e kadar geniş daire seçenekleri sunmaktadır.

Proje Detayları
AZURE TERRACE

TATLISU PANORAMA HOMES

Panorama Homes projesi, yüksek yapı teknolojisi ve düzenlemesine kadar her detayı 1.sınıf özellikleri ile en ince detayları dikkate alınarak düşünülmüş, kaliteli ve lüks ile donatılmış, Kuzey Kıbrıs ve Tatlısu'nun en seçkin ayrıcalıklı konut projelerinden biridir.

Proje Detayları
TATLISU PANORAMA HOMES

PHUKET HEALTH AND WELLNESS RESORT

Tatlısu Dağları'nın eteklerindeki bu muhteşem bölgede yer alacak olan kompleks, konforlu ve rahat bir konsepte sahip olacak. Bu nedenle, yaşamak, dinlenmek, kiralamak ve iyi bir gelir elde etmek için ideal bir yer olacak. Tüm yıl boyunca bu bölgede yaşamak oldukça cazip olacaktır.

Proje Detayları
PHUKET HEALTH AND WELLNESS RESORT

AVANGART PRİME

Yukarı Girne'de bulunan yeni proje Avangart Plus, 39 daire ve 8 ofisten oluşan 3 blokla hayata geçirilmiştir. Projede 2+1, 3+1 ve çatı katlarında 3+1 daire seçenekleri bulunmaktadır. Binanın zemin katı otopark olarak kullanılmaktadır. Her üç bloğun birinci katlarında sadece daireler değil, aynı zamanda ofisler de yer almaktadır.

Proje Detayları
AVANGART PRİME

ALOHA BEACH RESORT

Tatlısu'nun pitoresk bölgesinde yer alan Kompleks, 80 hektarlık geniş bir arazi üzerinde konumlanmıştır. Kompleks, 800 metre uzaklıkta Hawaii Homes kompleksi ve 6,5 kilometre uzaklıkta ise Aloha Beach beldesi gibi önemli yerleşim birimlerine yakın bir konumdadır.

Proje Detayları
ALOHA BEACH RESORT

ADVENTURİNE ESENTEPE

Akdeniz köyü konseptinden ilham alan Mediterra'da yaşam, iki ana eksende dönen Kıbrıs'ın mimari ve sosyal mirasını taşır. Kendi organik gıdalarınızın yetiştirilip toplandığı bir üretim ekseni ve topluluğun avlularda ve tüm ortak sosyal alanların yanı sıra günlük sürdürülebilirlik uygulamalarında geliştiği sosyal eksen.

Proje Detayları
ADVENTURİNE ESENTEPE

SHELTON MAGIA BODRUM

Çam ormanlarıyla iç içe, kuş cennetine komşu benzersiz bir villa yaşamına merhaba deyin. İlhamını Bodrum’dan alan, doğayla harmoni içerisindeki yaşam alanlarını yatay mimari ve lüks donatılarla birleştiren Shelton Bodrum hep hayalini kurduğunuz Bodrum’un bambaşka bir yanını ulaşılabilir fiyatlarla sizinle buluşturuyor.
Şehrin gürültüsünden uzak, Bodrum’un imkânlarından kopmadan doğayla baş başa kalabileceğiniz, yaprakların şarkısını dinleyebileceğiniz villanız size ve sevdiklerinize büyüleyici bir yaşam sunuyor.

Proje Detayları
SHELTON MAGIA BODRUM

REFERANS GÖKTÜRK

Kısa katlı mimarinin en seçkin örneklerinden biri olan Referans Göktürk’ün birbirinden niş donatılara sahip peyzaj alanlarında; süs havuzları, bisiklet parkurları, can dostunuza ayrılmış parklar, özel yürüme alanları, dünyanın nadir bitkileriyle donatılmış bahçeleri, kamelyalar gibi pek çok kusursuz alan sizlere ayrılıyor.

Proje Detayları
REFERANS GÖKTÜRK

REFERANS BEŞİKTAŞ

Doğal ve zengin peyzaj alanları, bahçeli, geniş balkonlu, teraslı az katlı konutları ve özenle seçilmiş birinci sınıf malzemeler ile donatılmış benzersiz bir mimari... İstanbul’un en değerli bölgesinde, sokağın ruhunu yaşatan ve geleneksel konut mimarisini modern bir şekilde yorumlayan, çok özel bir yaşam... Standartları yükselten, modern yaşam anlayışını yeniden yorumlayan Referans şimdi Beşiktaş ile İstanbul’u yaşarsın dedirtiyor.

Proje Detayları
REFERANS BEŞİKTAŞ

PRIVE KEMER GÖKTÜRK

Modern ve zamansız mimari özellikleriyle ön plana çıkan, tamamı 48 bin m2 üzerine kurulu simplex dairelerden oluşan Privé Kemer, yüksek tavanları, geniş terasları ve diğer tüm ayrıcalıklarıyla aradığınız yüksek standartları sunuyor.Doğanın huzurunda dünyanın en güzel seslerini dinle. Yaşamınıza değer katan tüm ayrıcalıklara anında ulaş.Şimdi İstanbul’un merkezi Privé Kemer’de sadece kalbinin ritmini hisset.

Proje Detayları
PRIVE KEMER GÖKTÜRK

NEFES KORU GÖKTÜRK

Göktürk'ün en prestijli projesi olan Nefes Koru Göktürk projesi, insanlara doğayla iç içe bir yaşam imkanı sunarken aynı zamanda son derece yenilikçi bir tasarım anlayışıyla bütünleşip İstanbul Göktürk’te hayat buluyor.Doğa hayatı ve modern hayatı birarada yaşama hayatı sunan Nefes Koru Göktürk projesi modern tasarımıyla hayatımızı kolaylaştırmayı amaçlıyor. 

Proje Detayları
NEFES KORU GÖKTÜRK

FLAT 24

Flat24, Basın Ekspres’in en değerli bölgesinde, ana yollarının keşiştiği noktada konumlanıyor. Gayrimenkul piyasasında, değeri her geçen gün artan bölgelerin başında gelen Basın Ekspres, yüksek karlılık fırsatı sunan bir yatırım seçeneği olarak öne çıkıyor.

Proje Detayları
FLAT 24

SEA PARK

Sea Park projesi 12.500m2’lik arsa üzerinde Trabzon’un Kalecik bölgesinde yer almaktadır. Proje A-B-C-D olmak üzere 6 katlı 4 blokta yer alan 102 daire ve bağımsız 17 adet villadan oluşmaktadır. Proje her ihtiyacı karşılayacak şekilde 2+1, 3+1 ve dubleks dairelerin yanısıra 4+2 bahçeli villalar olmak üzere dizayn edilmiştir. Proje sakinlerine konforlu bir yaşam alanını eşsiz bir deniz manzsarası ve doğanın yanı başında sunmaktadır.

Proje Detayları
SEA PARK

EVİNPARK KEMERBURGAZ

Her güne yeşil doğanın huzuruyla uyanmaya ne dersiniz? Evinizin konforunda, doğanın kalbindeki bu eşsiz projede günlük yaşamınızı nasıl sürdüreceğinizi düşünün. U şeklindeki muhteşem konsepti ile size gizlilik ve topluluk hissi sunan, yeşil alanlarla iç içe bir yaşamın kapılarını aralayan bu projede, İstanbul'un Eyüpsultan ilçesinin Kemerburgaz bölgesinde sizi bekliyoruz

Proje Detayları
EVİNPARK KEMERBURGAZ

TAKSİM 360

Taksim 360 projesini bölgenin en önemli çekim merkezi haline getirecek ve titizlikle yapılacak olan kiracı karması ile 16 bin metrekare kiralanabilir ticari alanları ve 60 bin metrekare alanda, ticari, sosyal ve kültürel olarak tüm ihtiyaçları karşılayacak bir yaşam alanı hayata geçiriliyor.

Proje Detayları
TAKSİM 360

MASLAK 42

42 Maslak, sanatla iç içe bir yaşam stili sunan 'Artful Living' konsepti ile Türkiye'de bir ilk olurken, tasarım ve fonksiyonelliği mimari bir bütünlükle öne çıkartıyor.

İstanbul'un ve dünyanın yakından takip edeceği bir sanat merkezi olmaya hazırlanan 42 Maslak'ta; 42 katlı iki kulesinde yer alan, tamamı balkonlu 445 adet rezidans bulunuyor. 4 metre tavan yüksekliğine sahip dairelerde, işinize veya alışverişe sadece bir asansör uzaklığındasınız.

Proje Detayları
MASLAK 42

KIBRIS PROJESİ

KIBRIS'IN EŞSİZ YAŞAM ALANLARI SİZİ BEKLİYOR!  CEESS Global Emlak Şirketi olarak, sizi unutulmaz bir yaşam deneyimi sunmaya davet ediyoruz. Kıbrıs'ın güzellikleri ve konforuyla buluştuğu, havuz başı projelerimizle tanışın. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleriyle sizin ve ailenizin ihtiyaçlarına uygun evleri keşfedin.

Proje Detayları
KIBRIS PROJESİ

KAYI TRABZON

Kaliteli ve zengin yaşam deneyimi sunan Kayı Trabzon projesi, sadece bir konut projesi değil, aynı zamanda bir yaşam tarzıdır. Şehrin tüm olanaklarına yakınlığıyla birlikte huzurlu bir yaşam vaat etmektedir. Eğer siz de doğanın büyüsüne kapılarak kaliteli bir yaşam arıyorsanız, Kayı Trabzon projesi tam da size göre! Burada her şeyi bulabilir, hayatınızı istediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz.

Proje Detayları
KAYI TRABZON

QUASAR İSTANBUL

Discover the prestigious 267 m² office opportunity offered by Quasar Istanbul to maximize your business in Istanbul, the pulse of the business world. This modern and stylish office space has all the features you need to develop and grow your business.

Proje Detayları
QUASAR İSTANBUL

ROYAL GARDEN

CEESS Global'in Trabzon Beşikdüzü Adacık Mahallesi'nde bulunan Royal Garden Projesi'nde satılık 4.5+1 villa fırsatını kaçırmayın! Bu villamız, hem aquaparkı, limanı ve 3 adet sahili ile ön tarafta eşsiz bir manzara sunuyor, hem de arkada yeşillikler içinde doğayla iç içe bir ortam sunuyor. Eğer sessizlik, mavi ve yeşilin buluştuğu bir noktada yaşamak istiyorsanız, bu projemiz tam size göre!

Proje Detayları
ROYAL GARDEN
Formu doldurmak için buraya tıklayın.